Hakkımızda

host
icon
WRNET KİMDİR?

Uzun yıllardır "en uygun fiyatlarla en iyi hizmeti sunabilmek" anlayışı ile çalışmaktayız. Bu anlayışımız sayesinde geride bıraktığımız 13 yılı aşkın bir sürenin devamında, sektörün öncü şirketlerinden birisi haline geldik. Her türde sorunda %100 şeffaf davranıyoruz, müşterilerimizin beklentilerini karşılamak adına var gücümüzle çalışıyoruz. Kalitemizin sadece kelimelerden ibaret olmadığını, verdiğimiz hizmetten geldiğini hissetmenizi ve yaşamanızı sağlıyoruz. Bu şeffaflığımızın ve özverimizin, siz değerli müşterilerimizin güvenini kazanmakta olan en önemli faktör olduğunu düşünüyoruz. Mütemadiyen geleceğe yatırım yapıyor ve sizlere daha iyi hizmet verebilmek için çalışıyoruz. Kazancımızın %95 gibi bir bölümünü yeni sunucu/donanım/yazılım vb. materyallere yatırım yaparak değerlendiriyor ve sizlerin memnuniyetiyle birlikte biz de büyüyor, güveninizin karşılığını mümkün olan en uygun fiyatlarla her geçen gün kalitemizi artırarak sizlere ödüyoruz. Bizler sadece ticaret yapmıyoruz. Kendimizi; yaptığımız işi geliştirmeye adayarak verdiğimiz hizmetlerde, yapımcısı olarak altına imzasını attığımız sistemleri ve geliştirdiğimiz sistemleri kullanıyoruz.

icon
VİZYONUMUZ

WRNET ailesi olarak vizyonumuz; Fayda oranı en yüksek şekilde hizmet sağlamaktır. Her zaman fiyat performans dengesini gözeten müşterilerine maksimum verimi sunabilen bir kuruluş olarak faaliyetlerine devam edecektir. Kısa ve uzun vadede gerek ulusal gerekse uluslararası düzeyde hak ettiğimiz konuma ulaşmak başlıca amacımızdır.

icon
MİSYONUMUZ

WRNET ekibi olarak uzmanlık alanında en iyisi olmayı hedeflemiş kendini geliştirmeyi yaşam biçimi haline getirmiş ekip yapısındayız. Bilişim, Teknoloji ve IT çözümlerimiz ile müşterilerimize daima en iyi ürün ve hizmetleri sunmak kuruluşumuzun bugün ve gelecekteki amacı olacaktır.

Cevap bulamadığınız sorularınız mı var? Hemen canlı desteğe katılın.

MÜŞTERİLERİMİZ HAKKIMIZDA NE DİYOR?

Müşteri yorumlarını okumaya başlayın. WRNET ürün ve hizmetleri hakkında gerçek kullanıcılardan gerçek bilgiler edinin.