WEB TASARIM

Web tasarımında en son modüller ile dinamik tema tasarımları.

tab

Kurumsal Web Tasarım

Kurumsal bir web sitesi sayesinde, istediğiniz hedef kitleye siz ulaşabildiğiniz gibi, hedef kitle de istediği zaman sizlere rahatlıkla ulaşabilmesi adına Kurumsal Web Tasarım hizmeti sağlıyoruz. Web sitesinin içeriği sizin inisiyatifinizle oluştuğu için karşı tarafa anlatmak istediklerinizi web sitesi aracılığıyla daha etkili bir şekilde anlatabilirsiniz. Sosyal medya hesapları her ne kadar aktif olarak kullanılsa da, bir işletmenin güvenilirliğini, kurumsal olduğunu göstermesi için kullanıcılar web sitesine özellikle dikkat etmektedirler. Profesyonel ve kurumsal bir kimlik sergileyebilmeniz için web sitesi olmazsa olmazlardan biridir.

tab

E-Ticaret Çözümleri

E-Ticaret sitesi, ürünlerinizi sitenize kaydedip hemen satışa başlayabileceğiniz internet sanal mağaza çözümleri sunan platformların yapılabilmesi için gerekli olan ve bütünleşik çözümler üreten bir sistemdir. E-ticaret yazılım sistemlerimiz ile fiziksel mağazanızda satışa sunduğunuz ürünleri, online ödeme sistemlerini kullanarak sanal mağazanız üzerinden pazarlayabilirsiniz.

tab

Modern Web Tasarım

Web tasarım endüstrisi günden güne hızlı bir şekilde gelişmektedir. Bu hıza ayak uyduran ve tasarımlarını modern geliştiren firma ve kişiler her zaman bir adım önde olacaklardır. Yakın geçmişte sitelerin içerisinde canlı renklerin kullanıcıları daha çabuk cezbettiği bilinmekteydi. Fakat son dönemlerde bu canlı tasarımlar yerini sade tasarımlara bırakmaya başladı. Biz de siz değerli müşterilerimiz için hazırladığımız sade, basit fakat insanları daha çabuk etkileyen ve merak uyandıran bu web tasarımları ile arzu ettiklerinize ulaşabilmenizi sağlıyoruz... Başarıya giden yolda anahtar web siteleri için sizlere bir tık ötedeyiz.

icon

Hızlı ve Uyumlu

Optimizasyonlarımız ve gelişmiş sunucularımız sayesinde hızla çalışan internet sitelerimiz; bilgisayar, tablet, televizyon ve tv gibi tüm ekranlarla uyumlu responsive yapıda çalışıyor.

icon

Geliştirilebilir

Hızla değişen piyasa koşulları ve müşteri alışkanlıklarına uyum sağlayabileceğiniz, tasarımdan içeriğe kolay geliştirilebilen ve A/B testlerine uyumlu dünyanın en popüler alt yapısını kullanıyoruz.

icon

Kullanıcı Dostu

Kullanıcılarınızın aradıkları ürün ve hizmetlere kolayca ulaşarak aksiyon alabileceği, ürün ve hizmetlerinizle ilgili sorularına yanıt bulabilecekleri kullanıcı dostu siteler tasarlıyoruz.

icon

Reklam Uyumlu

Online reklamlarla uyumlu, kolayca geliştirilebilir, gelişmiş alt yapı.

icon

Yüksek Dönüşüm

Kullanıcılarınızın kolaylıkla işlem yapabilecekleri etkileyici arayüzler.

icon

Google Uyumlu

Arama motorlarının kolaylıkla tarayabileceği Dünya'nın en çok kullanılan alt yapısı

REFERANSLAR
E-TİCARET
KURUMSAL
BİREYSEL
BLOG
LOGO TASARIM
KARTVİZİT TASARIM

SIK SORULAN SORULAR

Web site tasarım çalışmalarının süreleri, yapılan projeye göre değişmektedir. Standartlar dahilinde, elimizde her sektör için hazır bulundurduğumuz web siteleri en geç 2 gün içerisinde tamamlanıp teslim edilirken, özel olarak istenilen web tasarım çalışması yaklaşık 1 hafta içerisinde tamamlanabilmektedir.

Web sitelerinin Google gibi diğer arama motorlarında ve mobil cihazlarda daha verimli bir yerde olması açısından tüm web tasarım çalışmalarımızda mobil versiyonu standart hale getirdik.

Yaptığımız tüm projelerde, içeriğe göre yönetim paneli geliştirerek web sitesini yönetim panelli olarak hizmete açıyoruz. Böylelikle kullanıcı bize ihtiyaç duymadan web sitesi üzerinde istediği zaman güncelleme yapabilir. Müşterini, web sitesi ile ilgili güncellemeleri tarafımızca takip edilmesini talep ettiği durumda; yine yazdığımız bu yönetim paneli vasıtası ile web sitesi gerekli güncellemelerini biz yapıyoruz...

Yaptığımız web tasarım çalışmalarında Seo (Arama Motoru Optimizasyonu) ile ilgili teknik konulara dikkat ediyoruz. Seo altyapısı için anahtar kelimelerinizi belirleyebileceğiniz kodlama sayesinde, web siteleriniz daha verimli sonuçlar vermektedir. Hatta Seo konusunda çok iddialı davranarak, yaptığımız web sitelerinin Seo skoru 100 üzerinden min 85 puan alabilecek şekilde planlayıp teslim ediyoruz...
hostsight

MÜŞTERİLERİMİZ HAKKIMIZDA NE DİYOR?

Müşteri yorumlarını okumaya başlayın. WRNET ürün ve hizmetleri hakkında gerçek kullanıcılardan gerçek bilgiler edinin.